-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » » » » Risale-i Nur Kütüphanesi

ads
ads

Risale-i Nur Cep Telefonu Programı


Risale-i Nur Bediüzzaman Hazretlerinin eserlerine verilen isimdir. İnternet teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık kitapları sanal ortamlarda okuyabilmekteyiz. Bunun için ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanıcıyla sunmuşlardır. Bu uygulamayı geliştiren ve ücretsiz olarak sunan kişilere teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Risale-i Nur Kütüphanesi


Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Risale-i Nur Kütüphanesi uygulamasını Google Play Store üzerinden indirebilir veya aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.feyyaz.risale_inur

Bir önceki android oyun içerikli konumuz olan Otobanda Araba Sollama v1.2 android cep telefonu oyunun tanıtımını yaptık. İlgili yazıya giderek detaylı bilgileri görebilir ve oyunu indirebilirsiniz.

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.