-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Bim 5 Ocak 2018 Aktüel Ürünleri


Bim 5 Ocak Aktüel Ürünleri

Bim her hafta Cuma günü müşterilerine çeşitli sürprizler sunmaya devam ediyor. Her hafta reyonlarda farklı ürünler indirimli olarak sunuluyor. Bu ürünler piyasa fiyatlarının neredeyse yarısı kadar fiyatında kullanıcısıyla buluşuyor. Fırsatları kaçırmamak için katalogları sürekli olarak takip etmekte fayda var. Bim aktüel, her hafta çeşitli ve kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Bim 5 Ocak 2018 Aktüel Ürünleri


Bim aktüel, her hafta değişmekte ve her Cuma fırsat ürünleri yayınlanmaktadır. Türkiye’nin her yerinde bulunan Bim, birçok şehirde birden fazla olarak mevcuttur. Size en yakın Bim’e giderek istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Bim 5 ocak aktüel ürünler, seyahat yastığı, bavul içi organizer, el çantası, bavul kemeri, bavul kilo ölçer, çift kişilik battaniye, eşofman takımları, taytlar ve içlikler, terlikler, patikler, çay ve kahve demleme bardakları, çeşitli oyuncaklar satışa sunulacaktır. Aynı zamanda 1,399 TL’ye LED televizyon da satışa sunulacaktır. İstediğiniz ürüne sahip olmak için erkenden Bim mağazalarını ziyaret etmelisiniz.

5 Ocak Bim'de Neler İndirimli?

5 Ocak 2018 tarihinde satışa sunulacak ve reyonlarda yerlerini alacak olan ürünler şimdiden kataloglarla müşterilere sunuluyor. İstediğiniz ürünlere uygun fiyata sahip olmak için bu katalogları sürekli olarak takip etmelisiniz. Her hafta Cuma günleri aktüel ürünlerin günleridir. Bim katalog, sizlere yardımcı olacaktır.

Kaynak: aktuelurun.org


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.