-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Yuvamdaki Düşman 1.Bölüm Fragmanı İzle


Yuvamdaki Düşman 1.Bölüm Fragmanı Pek Yakında Show Tv'de


Yuvamdaki Düşman 1.Bölümün Fragmanı


Yuvamdaki düşman tanıtımı

Dizinin Özeti: Bu dizide bir kadının hayatından bahsedilmektedir. Küçük yaşlardan itibaren kurduğu çok güzel  hayalleri vardır. Mutlu ve huzurlu ve daha fazla hayalleri vardır. Ve bu hayallere ulaşmasına çok az kala her şeyini tamamen elinden kaybeden kadın. Bu genç kadın hırs içindedir artık ve yeni bir evlat sahibi olmuş bir aileye bebek bakıcısı olarak girer. Ve planladığı bir şeyler vardır. Bunlar nelerdir? Dizinin bölümünde hep beraber göreceğiz. 

Oyuncu kadrosu:  "Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor. Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç" gibi oldukça kaliteli ve çok iyi oyunculardan oluşmaktadır. Yuvamdaki Düşman 1.Bölüm Fragmanını İzle


Not: Bu video "Show TV" isimli youtube kanalından alınmıştır.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.