-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Kredi Notu Öğrenme kredibanka.org


Findeks kredi notu öğrenme ve sorgulama sloganı ile yakından tanıdığımız www.kredibanka.org İnternet sitesi, sürekli olarak bankacılık ve finans içerikli makaleler paylaşıyor. Bireysel banka skoru ve kredi sicili hakkında geniş kapsamlı bilgiler sunan sayfa, bir çok kullanıcıya sahip. Sunmuş olduğu ekonomi haberleri, bir çok kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Dilerseniz fazla uzatmadan detaylı bilgiler sunduğu hizmet konularını tek tek yazayım.

Kredi Notu Öğrenme kredibanka.org

Findeks Kredi Notu Öğrenme

Günümüzde bir çok kişi bankalardan kredi ve banka kartı gibi hizmetler alıyor. Bankalar üzerinden alınan her türlü kredili ürün için finans kuruluşları kredi notunu referans almaktadır. Kredi banka da tam olarak bu konu hakkında geniş kapsamlı bilgiler veriyor. Örneğin bir çok kişi kredi sicili bozuk olduğu için bankalardan herhangi bir hizmet alamıyor. Tüm bu hizmetleri alabilmesi için banka skorunun yüksek ya da makul seviyeler de olması gerekiyor. İşte burada devreye ''kredibanka.org'' giriyor. Banka ve finans kuruluşlarının kabul edebileceği kredi skoru ve sicil bilgileri hakkında detaylı bilgiler veriyor. Tüm bu bilgileri almak için sayfayı inceleyebilirsiniz. Gelelim hesap ve iban numarasına...

Hesap ve İban Numarası Sorgulama

Banka müşterilerinin her birine özel olarak tanımlanan hesap ve iban numaraları vardır. Bu hesap ve iban numaraları ile hesaplar veya bankalar arası para transfer işlemi yapılabilir. Ayrıca herhangi bir borç ödeme işlemi için bile gerekebiliyor. Hesap ve iban numarasının gerektiği bazı hizmet ödemeleri şu şekildedir;
 • Hesaplar ve bankalar arası para transferi, (havale ve Eft)
 • Kira ödemeleri,
 • Kredi veya kredi kartı borç ödemesi,
 • Mevduat hesabı bilgileri,
 • Mevduat hesabı borç ve bakiye görüntüleme...
gibi daha bir çok hizmet bilgileri için gerekebilmektedir. Özellikle iban numarası sorgulama veya öğrenme işlemi yapmak, bir çok kişi için önemli bir husustur. Bunun nedeni ise farklı bir hesaba yapılan para transfer işlemi için kullanılan en güvenli yöntem, iban numarası olmaktadır.

Kredi Notu Öğrenme kredibanka.org

Kredi ve Kredi Kartı Başvurusu

Farklı bankalara yapacağınız kredi ve kredi kartı başvurusu için gereken tüm bilgiler, yine kredi banka üzerinden verilmiştir. Örneğin Garanti bankası veya Akbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredi başvurusu yapacaksınız. Bu hizmetleri almadan önce araştırmanız gereken en önemli hususlar faiz oranları ve başvuru yöntemleri olacaktır. Faiz oranlarına bir alt başlıkta yer vereceğimiz için şimdilik başvuru yöntemlerini sıralayalım. Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Denizbank ve daha bir çok banka İnternet ve mobil başvuru yöntemlerini destekleyen teknolojiye sahiptir. İnternet şubesi ve mobil uygulamalar üzerinden anında kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca taşıt kredisi hakkında tüm konuları da bulabilirsiniz.

Banka Faiz Oranları

Bankalar ve finans kuruluşları tarafından sunulan neredeyse tüm hizmetler vadeli olarak sunulmaktadır. Bu hizmetleri alırken, bazı geri ödemeler yapmak durumunda kalırız. İşte bu geri ödemelerin fazlasına ''kredi veya kredi kartı faiz oranı'' deniyor. Bu faiz oranları hakkında geniş kapsamlı bilgi almak için yine www.kredibanka.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: www.kredibanka.org


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

 1. bu tarz siteler bilgi olması açısından çok faydalı ben faydalandım

  YanıtlayınSil
 2. Bankacılık ve finans hizmetleri ile alakalı bir çok bilgi paylaşılmış. Mesela kredi notunun nasıl öğrenildiği hakkında geniş bilgiler var. Teşekkürler İbrahim Fırat.

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.