-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Çukur 39.Bölüm - Çukur 2. Sezon 6. Bölüm (22 Ekim 2018)


Çukur 39.Bölüm - Çukur 2. Sezon 6. Bölüm


SHOW TV kanalının vazgeçilmez dizilerinden olan Çukur çok büyük beğeniyle izlenmektedir. Çukur dizisinin en son bölümü 22 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 20.00'de ekranlarda olacak.

Çukur 39.Bölüm Fragmanı Yayınlandı.


Çukur Dizisi 2. Sezonun 6. Bölümünün Fragmanını İzle.


Not: Bu video "Show TV" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.Google Aramaları:

çukur dizisi final

çukur yeni sezon izle

çukur dizisi yeni sezon

çukur oyuncular

çukur 2. sezon

çukur fragman

çukur sezon finali

çukur 33 bölüm


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.