-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Arka Sokaklar 496.Bölüm Fragmanı İzle..


Arka Sokaklar 496.Bölüm..


Arka Sokaklar 496. Bölüm Fragmanı yayında! Pınar'ın kaçırılan kızı, Rıza Baba'ya karşı koz olarak kullanılıyor!

Torununun kaçırıldığını gören Rıza Babanın durumu kötüye doğru ilerler Ekip, Ali'nin kızını kurtarmak için elinden gelen ne varsa yaparlar, Mesut, tüm bu planların arkasında olduğunu bildiği kişiyle yüzleşir...

KANAL D kanalının uzun senelerden beri en fazla ve büyük ilgi ile izlenen Arka Sokaklar dizisinin en son yeni bölümü 23 Kasım 2018 Cuma günü saat 20.00'de ekranlarda olacaktır.

Arka Sokaklar 496.Bölüm Son Bölümü Ne Zaman?


Efsane dizi arka sokaklar Cuma günü saat 20.00'de Kanal D ekranlarında olacaktır. İyi Seyirler..


Arka Sokaklar 496.Bölüm Fragmanı Yayınlandı..

Arka sokaklar  en son yeni  bölüme ait  fragmanı   aşağıdan izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 496.Bölümünün Fragmanını İzle..



Not: Bu video "KanalD" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.




FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.