-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Çukur 41.Bölüm - 2. sezon 8. bölüm Fragmanı İzle


Çukur 41.Bölüm | 2. sezon 8. bölüm - Yeni Bölümü.


Çukur 41.Bölüm Fragmanı Yayınlandı.SHOW TV kanalının en çok izlenen dizilerinden olan Çukur dizisinin en son yeni bölümü 5 Kasım 2018 Pazartesi günü her zamanki zamanında saat 20.00'de ekranlarda olacak. Pazartesi akşamı Show Tv kanalından izleyebilirsiniz.


Çukur 41.Bölüm Fragmanını İzle - Çukur 8. Bölüm Fragmanı...


Çukur 2. Sezon 8. Bölüm 1. Fragman


Not: Bu video "Show Tv" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.