-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Diriliş Ertuğrul 124.Bölüm 2. Fragmanı İzle..


Diriliş Ertuğrul 124.Bölüm En Son Yeni Bölümü..


TRT 1 kanalının dünya genelinde ve Ülkemizde de en çok izlenen en başarılı dizi olan, Diriliş Ertuğrul dizisinin en son ve yeni bölümü 21 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 20.00'de ekranlarda olacak..

Diriliş Ertuğrul 124.Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı..


Diriliş Ertuğrul Her Çarşamba Olduğu Saatte Ekranlarda...

Diriliş Ertuğrul 124.Bölümünün 2. Fragmanını İzle..Not: Bu video "TRT 1" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.