-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Öteki Filmi ( The Double )


Öteki - The Double ( 2013 ) Filmi


Vizyon Tarihi: 20 Haziran 2014
Yapımı : 2013 - ABD , İngiltere
Tür : Dram , Komedi
Süre: 93 Dakika.
IMDb: 7.0
Yönetmen : Richard Ayoade
Oyuncular : Jesse Eisenberg , Mia Wasikowska , Sally Hawkins , Paddy Considine , Rade Serbedzija
Senaryo : Richard Ayoade , Avi Korine
Yapımcı : Amina Dasmal , Andy Stebbing


Öteki Filminin Özeti:


Dostoyevski rus edebiyatının en önde gelen yazarlarından. O dönemlerde çok eleştirelere mazhar olan büyük eserinin sinemaya uyarlanmış halidir. Öteki, bir adamın yaşarken kendi "öteki"siyle tanışma aşamasından  sonra yaşamında erimeye başlayan akli dengesi ve deliliğin kontrolü elinde bulundurmasını konu almaktadır.Yönetmen koltuğundaysa daha önce Submarine adlı bağımsız uzun metraj filmiyle dikkatleri üzerine çeken Richard Ayoade bulunmaktadır..


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.