-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Çukur 2. Sezon 17. Bölüm (50. bölüm) - 2019 - Fragmanı İzle..


Çukur 50.Bölüm Ne Zaman?


SHOW TV televiyonunun en çok izlenen dizilerinden olan ve büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin en son yeni bölümü 28 Ocak 2019 Pazartesi akşamı saat 20.00'de ekranlarda olacak.

Çukur 50.Bölüm Fragmanı Yayınlandı...


2. sezon 17. bölüme ait fragman yayınlanmıştır. Çukur dizisinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Çukur 2. Sezon 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı..


Çukur dizisinin en son bölümü olan 50. bölümün  fragmanı yayınlanmıştır.

Çukur 50.Bölüm 2. sezon 17. bölümünün Fragmanını izle.


Not: Bu video "SHow TV" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

Çukur 2. Sezon 17. Bölüm 1. Fragman

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.