-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Hazine Avcıları Filmi - The Monuments Men


Hazine Avcıları - The Monuments Men Filmi


Vizyon Tarihi: 21 Mart 2014
Yapımı :2014 - ABD
IMDb. 6.3
Tür : Dram , Komedi , Macera
Süre: 111 Dak.
Yönetmen : George Clooney
Oyuncular : Matt Damon , George Clooney , Cate Blanchett , Bill Murray , John Goodman
Senaryo : George Clooney , Grant Heslov
Yapımcı : George Clooney , Grant Heslov
Diğer Adı : Ungewöhnliche Helden......Hazine Avcıları Filminin özeti:


George Clooney yönetmenliğinde çok başarılı 21 mart 2014 tarihinde vizyona giren dram,komedi ve macera filmidir. Film 2. dünya savaşı dönemindeki hikayeyi konu almaktadır. Bir romandan sinemaya uyarlanmış sinema filmidir. bir kaç kişilik çete tarihçi ve sanat profosörünün bir arada olmasıyla oluşan ekip, Naziler tarafınca ele geçirilen ve her ihtimalde yok olabilme ile kafa kafaya olan önemli tarihi eserleri kurtarmaya çalışmak için mücadele veriyor.

Hazine Avcıları  Filmi - The Monuments Men Fragmanını izle.Not: Bu video "bilmeliyim.com" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

Hazine Avcısı Fragman - The Monuments Men Offical Trailer
Google'dan Gelen Aramalar:

hazine avcıları izle

the monuments man

hazine avcıları altyazılı izle

kayıp hazine avcıları filmi izle

hazine filmleri

hazine avcıları 1996

hazine avcıları 2018

hazine avcıları fragman


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.