-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Para Avcısı Filmi - The Wolf of Wall Street (2013)


Para Avcısı  The Wolf of Wall Street (2013) Filmi


Vizyon Tarihi: 07 Şubat 2014
Yapımı :2013 - ABD , İngiltere
IMDb: 8.4
Tür : Macera , Suç
Süre: 180 Dak.
Yönetmen : Martin Scorsese
Oyuncular : Leonardo DiCaprio , Matthew McConaughey , Jonah Hill , Jean Dujardin , Ethan Suplee
Senaryo : Terence Winter
Yapımcı : Leonardo DiCaprio , Martin ScorsesePara Avcısı Filminin özeti:


Jordan Belfort 24 yaşlarında çok genç bir ve hırs yapan bir adamdır. İş adamlarını kısa sürede ve akıllıca aldatarak köşeyi döner. Ve zengin olur. Kısa zaman binlerce para kazanabilen ve aynı anda da o kadar parayı çabucak bitiren biridir. Madde ve alkol kullanan hayat kadınları ile beraber olarak kötü bir yaşam sürmektedir. Bu film gerçek bir hayat hikayesinden sinemaya uyarlanmıştır.

Leonardo DiCaprio filmlerinin tümü neredeyse IMDb sıralamasında çok iyi yerlere gelmiştir. Ve gerçekten çok iyi bir oyuncu ve en iyi filmlere imza atmıştır. Vizyondaki 2. haftası ve kaçırılmaması gereken filmler arasında yer almaktadır..FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.