-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Arka Sokaklar 516.Bölüm Fragmanı İzle.


Arka Sokaklar 516.Bölüm Fragmanı


Arka Sokaklar 516. Bölüm Fragmanı yayında! Ali, babası Nasuh'un kaçışına yardım etmekten dolayı tutuklanıyor!....

Arka Sokaklar 516.Bölüm Fragmanı Yayınlandı..


KANAL D kanalının uzun yıllardan beri en çok izlenen ve büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin en son yeni bölümü 3 Mayıs 2019 Cuma akşamı saat 19.45'de ekranlarda olacak.

Arka Sokaklar 516.Bölüm Fragmanını İzle..


Not: Bu video "KanalD" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

Arka Sokaklar 516. Bölüm Fragmanı İzle.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.