-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Dövüş Kulübü Filmi (1999) - Fight Club


Fight Club (1999) Filmi


Yapımı :1999 - ABD , Almanya
IMDb: 8.8
Tür : Dram, Psikolojik
Süre: 139 Dak.
Yönetmen : David Fincher, Chon Kye-Young
Oyuncular : Brad Pitt , Edward Norton , Helena Bonham Carter , Meat Loaf , Jared Leto
Seslendirenler : Chon Kye-Young
Senaryo : Jim Uhls
Yapımcı : Art Linson , Arnon Milchan

sinema


Dövüş Kulübü Filmi (1999) - Fight Club Hakkında:


En iyi filmler listesinde 10. sırada ve 8.8 puan alan kült filmlerdendir. Brad Pitt oyunculuğunda en etkili sinema baş yapıtlarındandır. Genel olarak psikolojik ağrılıklı ve akıl oyunları tarzında izlenebilecek kaliteli sinema şaheseridir.


Dövüş Kulübü Filminin özeti:


Chucky eğitimini görmekte olduğu üniversitede yüksek lisans yapmaktadır. Kafası çok karışık olan bir genci konu almaktadır. Kişi marka olan bir araç firmasında iyi bir kariyere sahiptir. Durumu uykusuzluk sorunu ile kötü durum almaktadır. Ve kendi hayalinde bir clup kurar sokak kavgaları vs..


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.