-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Sade Kravat’ta Çok Özel Papyon ModelleriSade Kravat’ta Çok Özel Papyon Modelleri
Papyonlar her erkeğin ömrü boyunca mutlaka kullandığı çok şık ve en klasik kravat türlerinden biridir. Bir aksesuar olmasının yanı sıra iş hayatının olağan akışı içerisinde, özel günlerde, yemek ve davetlerde papyon modelleri artık sıkça görmekteyiz. Kumaşları, renkleri, modelleri ve fiyatları marka tasarımları açısından farklılık gösterse bile papyonlar genel anlamda ortasından bağlanmış kurdeleler olarak bilinmektedir. Başlarda bu şekilde tasarlansalar bile moda sektörünün günden güne iyileştirilmesi ve geliştirilmesi sayesinde kumaş ve renk zenginliği açısından çok kez revize olmuşlardır.Papyonlar tıpkı kravat modellerinde olduğu gibi farklı kıyafet ve kombinlerle kullanılabilmesi için değişik kumaş türleri ve desen çeşitleri ile günümüzde farklı tasarımlarla desteklenmektedir. Moda ağı içinde de önemli bir yere sahip olmayı çoktan başarmıştır.

Bu tür aksesuarları seçerken aklımızdan ilk geçen modellerin özgün tasarımlara sahip olmasıdır. İster hediyelik olarak alınacak olsun, ister kişisel olarak kullanmak için olsun, ister düğünler için, ister davetler için, ister profesyonel yaşamda kullanılabilmesi için olsun papyon modellerinin seçilmesi, giyilecek kıyafete ve gidilecek ortama göre değişkenlik gösterecektir. Koyu yeşil bir takım elbisenin içine nasıl pembe bir papyon takılamayacaksa, yaz aylarında da kalın bir kumaştan üretilmiş papyonlar takılamaz. İşte bu yüzden papyon modellerinin çeşitliliğine çok ihtiyacımız var.
Daha önce hiç karşılaşmadığımız veya arayıpta bulamadığımız çok özel papyon modelleri sade kravatta! Sade kravat papyon modellerini üretirken benzersiz bir tasarıma sahip olmasına dikkat eder. Tüm ürünlerini 1. Kalite kumaşlar ile işinde uzman özel ekibinin renk ve desen tasarımını birleştirerek itina ile tasarlar. 

Sade Kravat’ta Çok Özel Papyon Modelleri


Sade kravat özgün tasarımlarını tüm müşteri kitlelerin ulaşımına kolay bir hale getirebilmek için yalnızca web sitesinin online satış kısmında satışa sunmaktadır. Farklı noktalarda ürünlerin satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Ürünleri satın alabilmek için web sitesinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Kolay ödeme seçenekleri, ürün iade garantisi ve kaliteli ürün sağlama imkanı ile yapacağınız tüm alışverişler en kısa sürede temin edilerek kapınıza kadar teslim edilmektedir. Çok özel papyon modelleri sade kravat’ta onlarca farklı renk ve modelde beğeninizi beklemektedir. Detaylar İçin; https://www.sadekravat.com/papyonFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.