-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » korona Tedavi Ud-i Hindi Olabilir mi?


Çok öncedende dile getirdik getireceğiz. Koronanın ilacı ud-i hindi yağıdır. 7 seneden beri kullanıyorum ve tavsiye ben değil. Efendimiz (s.a.v) ediyor ancak korona tahmini bana ait neden derseniz zatülcenb tığkı korona belirtisi..

Şu 'Ud-i Hindi''yi kullanmaya devam ediniz. Çünkü bu 'Hind bitkisi'nde yedi türlü şifa vardır. Zatu'l-Cenb hastalığının ilacı ondadır. O, üzre(Bademciğin iltihablanması ve şişmesi) denilen boğaz hastalığı için buruna çekilir. Zatu'l-Cenb(Akciğer zarı iltihabı. Akciğer veremi) hastalığı için de, (su ile) hastaya ağızdan verilip içirilir. "
(Müslim, C.7. H.no:2214)

her ne kadar pahalı olsada eğer ki bilimsel olarak udu hindi şifa vesilesi çıkarsa gramı 1600 (BENDEKİ 1600) 350 DEN BAŞLIYOR İŞTE.. ARABİSTANDA 12 GR 100 BİN LYE KADAR ÇIKIYOR ODA AĞACIN YAŞLI OLMASI. değil 50 bin tl den satarlar. neyseki elimizde mevcut.. piyasanın bunu kullanmasına izin vermeyiz vermeyeceğiz. dükkanlarını başına geçiririz isteriz ki tedavisi udu hindi olsun ve herkes sevsin. cennet kokusu ayrıca çok nadirdir. nefes açar, başağrısına bire bir onlarca kişide denemiştir. eğer ki tedavi ise elimizdekileri ALLAH RIZASI İÇİN VERİRİZ. KİMSE UYANIKLIK YAPIPTA BİNLERCE PARA KAZABMA HAYALİNE GİRMESİN. O DÜKKANLARI O MEKANLARINII YAKARIM...

BU 20 SENELİK. ANCAK ALLAH İSİN VERİRSE 500 SENELİKTEN FAZLA ESKİ UDU HİNDİYE KISMET OLUNACAK.

korona Tedavi Ud-i Hindi  Olabilir mi?FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.