-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Sanckatepe'de Profesyonel ECA Kombi Servisi


Isıtma ve soğutma sistemleri alanında bir dünya markası olan ECA, karmaşık ve aynı zamanda tamamen kendisine özel teknolojiler üretiyor. ECA kombi sistemleri, sahip oldukları ileri özelliklerle, dünya üzerinde pek çok yerde yaşam standartlarını belirliyor. 

Ülkemizde de kombi denildiğinde akla ilk gelen marka olan ECA, ülkemizin koşullarına göre en uygun teknolojileri geliştiriyor. Oluşturduğu konforla alışkanlıklar kazandıran ECA kombiler, çok çeşitli sebeplerle teknik sorunlar yaşayabiliyor. İstanbul Eca Servis, bu sorunların çözümlerini süratli bir şekilde oluşturmak üzere, özel bir alt yapıya sahiptir. Isıtmanın kış aylarında yaşam alanlarında ki büyük öneminin farkındalığında, kesintisiz olarak hizmet verimliliği sağlamaya odaklanmış bir hizmet yaklaşımına sahibiz. ECA Kombi Teknik Servisi Özel Hizmet Yaklaşımı ECA kombilerin sahip oldukları özel teknoloji, aynı zamanda teknik servis hizmetlerinin de bu özel teknolojiye uyumlu olmasını gerektiriyor. Eca Servis Sancaktepe personelleri, sürekli gelişmeye devam eden markanın özel teknolojisini eş zamanlı olarak takip ediyor.


Bu sayede sunulan bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerimizin tamamı, çözüme odaklı ve süratli şekilde sonuçlanıyor. ECA kombi sistemlerinin yaşamlarımıza sunduğu eşsiz katkıların devamlılığının garantisi olarak hizmet sağlıyoruz. Sektörde uzun yıllardır teknolojiyi yakından takip eden kuruluşumuz, sahip olduğu birikim ve tecrübelerle özel bir avantaj oluşturuyor. Tüm ECA kombi sistemleri teknik servis hizmetlerimiz, en ekonomik koşullar altında kullanıcıyla buluşturuluyor. Hizmet taleplerinizi en kısa süreler içerisinde yanıtlama yeteneğine sahibiz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.