Goat Simulator v1.1.4

ibrahim fırat | Cuma, Mart 27, 2015 | 0 yorum
Goat Simulator v1.1.4 Android Cep Telefonu Oyunu


Goat Simulator komik simülasyon oyunudur. SİSTEM GEREKSİNİMİ Android 4.0.3 ve üzeri cihyazlarda çalışmakta, DOSYA BOYUTU14.5 MB, DİL DESTEĞİ İngilizce ve ücretlidir. Fiyatı 10.49 TL  android oyunudur. Google Play Store üzerinden satın alabilir  veya aşağıdaki orjinal  bağlantısını kullanabilirsiniz.

Goat Simulator v1.1.4


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coffeestainstudios.goatsimulator&hl=tr

Bir önceki android oyunu >>   Kill Shot v1.6


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if