Odunpazarı Evleri-Eskişehir

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 01, 2015 | 1 yorum
Eskişehir ülkemizin en güzel şehirlerinin ilk sıralarında yerini alır. Doğası ile kendine hayran bırakan ve porsuk çayı ile doğa harikasıdır. Bunun yanı sıra "Odunpazarı Evleri" yağlı boya tablolarından fırlamış gibi görünen bu evler görülmeye değer niteliktedir.

Odunpazarı Evleri-Eskişehir

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Ben Eskişehir'de yaşıyorum. Odunpazarı evleri ve çevresi hayla düzenleniyor yenileniyor. Eskişehire gelenlerin uğranması gereken yerlerin başında geliyor.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if