Beren Saat Kimdir?

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 01, 2015 | 0 yorum
Beren Saat Biyografi


Uyruğu Türkiye olan sinema ve dizi oyuncusu beren saat Doğum Tarihi : 26.02.1984 doğumludur. Türk oyuncu olan. Türkiye'nin Yıldızları yarışmasına katılması ile birlikte ününü yaydı. Beren Saat, sonrasında sırası ile Aşkımızda Ölüm Var (2004), Aşka Sürgün (2005-06) ve Hatırla Sevgili (2006-08) adlı televizyon dizilerinde rol alarak herkesin sevdiği ve tanıdığı bir oyuncu olmayı başardı. Aşk-ı Memnu (2008-10) ve Fatmagül'ün Suçu Ne? (2010-12) dizilerindeki oyunculuğu ile  iki kez Altın Kelebek Ödülü kazanmıştır.

Beren Saat Kimdir?
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if