PhotoSuite Uygulaması

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 01, 2015 | 0 yorum
PhotoSuite

Gayet iyi özelliklere sahip ve alanında çok başarılı  olan ve masaüstündeki Photoshop'ta olduğu gibi katmanlar ile çalışmalar yapabileceğiniz PhotoSuite, kaliteli fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir.

Ancak şimdilik sadece Android cihazlar için kullanılabilmektedir. Yakın zamanda diğer cihazlar içinde çıkacağı söylenmektedir.

Android için PhotoSuite indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisystems.msgsreg

PhotoSuite Uygulamasıİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if