Picsart Uygulaması

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 01, 2015 | 1 yorum
Picsart

Bu uygulama en iyi ve en popüler uygulamalardan biridir. Onlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Picsart, Android, iOS ve Windows Phone cihazlarda kullanabileceğiniz çok kaliteli uygulama.

Veritabanında oldukça fazla efekt ve filtre ile çok kaliteli sonuçlar ile kendine hayran bırakan bu uygulama aynı zamanda çok basit kullanımı ile en çok kullanılanlar arasındadır. 

Android için Picsart indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picsart.studio

iOS için Picsart indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

https://itunes.apple.com/us/app/picsart-photo-studio/id587366035

Windows Phone için Picsart indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/picsart-photo-studio/a90bb37e-7508-442c-a51d-2c419b859880

Picsart Uygulamasıİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if