Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Submarine Simulator 2D v1.0

ibrahim fırat | Salı, Eylül 08, 2015 | 12 yorum

Submarine Simulator 2D v1.0 Android Cep telefonu oyunu

Oldukça eğlenceli ama bazı yönlerden zor olan kaliteli android oyunudur. Oynadıkça daha eğlenceli bir hal alıyor. Bu oyun ücretsiz olarak kullanıcıya sunulmaktadır. 


Submarine Simulator 2D v1.0


Dil desteği İngilizce, Android 2.3 ve üzeri cihazlarda çalışmakta olup DOSYA BOYUTU10.8 MB'dır.   Submarine Simulator  oyununu google play store üzerinden indirebilir veya aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.submarinesim2d

Bir önceki android oyunu "Online Kafa Topu v14" tanıtımını yaptık. Konumuzu inceleyerek oyunu indirebilirsiniz.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

12 yorum:

 1. Güzel oyun tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 2. Garip yaratici bir oyun

  YanıtlaSil
 3. eğer grafikler böyle ise oyunun tutması zor,tamam berbat grafikli minecraft dünyaca oynanıyor ama orada bir zeka ürünü var

  YanıtlaSil
 4. Güzel oyunmuş teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Türkçe dil desteği olsa çok güzel olurdu.

  YanıtlaSil
 6. Güzele bir oyuna benziyor deneyeceğim. Severim bu tür oyunları

  YanıtlaSil
 7. Cok guzel oyun deneyin bence

  YanıtlaSil
 8. çok güzel bence sarıyor

  YanıtlaSil
 9. Güzel paylaşım.

  YanıtlaSil
 10. Güzel birşeye benziyor. Fırsat bulursam deneyeceğim.

  YanıtlaSil
 11. Farklı bir oyun ama bir hayli zorlaşıyor.

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if