Kur'an-ı Kerim 29. Sayfa

ibrahim fırat | Çarşamba, Ocak 13, 2016 | 0 yorum

Kur'an-ı Kerim 29. Sayfa Yavaş Okunuşu

Bakara Sûresi 29. Sayfa 2. Cüz okuyan Recep Toraman


Okunan Kur'an-ı Kerim çok yavaş şekilde okunduğu için takip etmeniz oldukça kolay ve hatalarınızı rahat çıkarabilmek için dinlemelisiniz. Aynı zamanda tecvit kurallarına göre okunduğu için kendinizi geliştirebilirsiniz.
Bir önceki Kur'an-ı Kerim oknuşu konumuzda "Bakara Sûresi 27 sayfa" recep toraman okuyuşunu dinleyebilirsiniz.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if