Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Elite Killer Swat v1.2.3

ibrahim fırat | Pazartesi, Mart 14, 2016 | 0 yorum

Elite Killer Swat v1.2.3 oyunu indir.

Elite Killer Swat v1.2.3 android cep telefonu oyunu


Bu kadar kısa sürede milyonlara hitap eden oyundur. Oyunun ismi ise "Elite Killer Swat" Oldukça gelişmiş tarzda garif ve yeni bir tarzı ile çok ilgi çekmiştir. Lider konumda bir oyundur. Oyun sevenlerin beğenerek android cihazlarında oynayabileceği eğlenceli oyundur. Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Elite Killer Swat v1.2.3


Android 2.1 ve üzeri sistemlerinizde çalışır. Dili İngilizce olarak ayarlanmış ama kullanımı kolaydır. Ücretsiz bir oyundur.

Elite Killer Swat v1.2.3 oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yx.sniper&hl=en

Bir önceki android oyunu >> "8 Ball Pool v3.5.0"İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if