Gif (3)

ibrahim fırat | Pazartesi, Mart 07, 2016 | 1 yorum
Gif (3)

                                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. GİF olayı mükemmel bir şey. Birkaç saniyede çok şey anlatabilen ne resim ne video ortaya karışık yeni bir şey. Tumblr kullanıcılarının moda yaptığı GİF'te tek sıkıntı dosya büyüklüğü. 3 saniyelik GİF'in boyutu mp3 dosyanın boyutuna yakın. Bu da sosyal medyada dosya boyutu sınırlaması getirilen sitelerde sorun yaratıyor.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if