Kayıp Kedi Findus Filmi (2016)

ibrahim fırat | Perşembe, Nisan 07, 2016 | 0 yorum
Kayıp Kedi Findus - Pettersson und Findus - Kleiner Quälgeist, große Freundschaft filmi hakkında:


Filmin yönetmeni "Ali Samadi Ahadi" ve seslendiren kişiler "Ulrich Noethen , Marianne Sagebrecht , Max Herbrechter , Caroline Schreiber , Ali Samadi Ahadi", "Kayıp Kedi Findus" filminin türü ise "Animasyon , Aile , Macera" ve vizyon tarihi ise "19 Ağustos 2016" Almanya 2014 yapımı sinema filmidir.

Kayıp Kedi Findus Filminin özeti:


Ünlü çocuk serisi kitabından uyarlanan animasyon filmidir. Bu filmde çok cesaretli olan bir kediyi konu alıyor. Kedinin ismi Findus ve kendine bir ev, barınak ve kalabileceği küçük bir yer araştırması içindedir. Sonunda geze geze kırsal bir bölgeleye gelir. Burası İsveç'tir. Bu çiftlikte yaşayan yaşlı bir çift vardır. Findus ile haytaları bir anda değişir. Daha önceleri sessiz bir yaşam sürerken şimdi ise artık daha eğlenceli günler geçirmeye başlarlar. Ve bundan dolayı yaşlı çift artık çok neşelidir. Ancak findus biraz garip davranan kedidir. İki ayağının üzerinde durma yeteneği ve çocuk gibi davranma özellikleir vardır. Bu yüzden insanlar tarafından ilginç ve garip görülmektedir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if