iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Offroad Legends v1.3.10

3 Nisan 2016 - # # #


Offroad Legends v1.3.10 oyunu indir.

Offroad Legends v1.3.10 android cep telefonu oyunu.


Yarış oyunlarını sevmeyen çok azdır. Bu da bir yarış oyunudur ve çok sevilmektedir. Bu android oyununda kamyonet ile yarış yapacaksınız. 4x 4 olarak ayarlanmış ve güçlü engebeleri aşarak sonuna varmak çok eğlenceli olacaktır. 
Offroad Legends v1.3.10


Bu android cihazlarda oynayabileceğiniz oyun 56 zorlu seviye belirlenmiş ev birçok offroad otomobilleri ile istediğinizi seçerek yarışa başlayabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz olarak Gooogle Play Store üzerinden sunulmaktadır. Dil: İngilice, 13 MB dosya boyutu ve Android 2.3 ve üzeri sistemlerde çalışmaktadır.


Offroad Legends v1.3.10 Oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın..


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dogbytegames.offroadlegendsfree
Bir önceki android oyunu >>  "Sonic Dash 2: Sonic Boom v1.4.4"
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.