-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Fethullah Gülen'in kardeşi toprağa verildi


Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Fethullah Gülen'in kardeşi Nidai Gülen, Erzurum'da toprağa verildi.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Nidai Gülen'in cenaze törenine katılmak üzere özel uçakla Ankara'dan Erzurum'a geldi.


Erzurum Havalimanı'nda Vali Sebahattin Öztürk ve öteki yetkililer tarafından karşılanan bakanlar Çelik, Akdağ ve Yıldırım, cenaze namazına katılmak üzere Lala Paşa Camisi'ne geçti.


İlahiyatçı-yazar Mehmet Ali Şengül'ün kıldırdığı cenaze namazına, Gülen'in yakınlarının yanı sıra bakanlar Çelik, Yıldırım, Akdağ, Vali Sabahattin Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler ile çok sayıda vatandaş katıldı... Haberin devamı için tıklayın >>>FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.