Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » Windows Eğitim Dersleri


webdersleri

Windows Nedir?


Microsoftun ilk işletim sistemi olan MS-DOStan farklı olarak windowsta aynı anda çok sayıda programla çalışmak mümkündür Microsoft windows, kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, programları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft firmasının geliştirdiği bir işletim sistemleri ailesidir. ilk Windows 1981 yılında satışa sunulmuştur.

Windows Eğitim Dersleri  >>  GİRİŞ İÇİN TIKLA
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. Bilgisayarımda Windows işletim sistemini kullanıyorum ve ara sıra bazı problemler yaşıyorum. Problemin çözümünü hep sitenizde buluyorum. Siteniz gerçekten çok güzel.

    YanıtlaSil
  2. uğur sander10 Mart 2016 23:47

    kopya yazılımlar bence bir virüsten çok daha tehlikelidir. kopya yazılım kullananların başına gelenleri forumlarda okudukca böyle bir maceraya neden gerek duyduklarını anlamka hep zorlandım bir yıl boyunca özene bezene yazdığı senaryoyu kopya yazılım yüzünden geri dönüşü olmayacak şekilde kaybeden sakar senaristi bile gördüm

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.