-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Kolombiyalı: İntikam Meleği ( Colombiana ) filmi


Kolombiyalı: İntikam Meleği ( Colombiana ) filmi Tanıtımı

Filmin Türü: Macera / Aksiyon
IMDB Puanı: 6.5
Filmin Yönetmeni: Olivier Megaton
Vizyon Tarihi: 26 Ağustos 2011
Filmin Oyuncu Kadrosu: Zoe Saldana, Cliff Curtis, Michael Vartan, Callum Blue, Amandla Stenberg

Filmin Kısaca Özeti:

Kolombiyalı: İntikam Meleği.Avatar ile ün kazanan Zoe Saldana'nın muhteşem bir filmi, tek başına aşamaları geçip geçmeyeceğini   görmeye hazırlanın. Yıl 1992. Yer Kolombiya. 9 yaşlarında olan Cataleya anne babasının acımasızca öldürüşüne  seyirci kalır ve kendisi de öldürmek isteyenlerin elinden  şans eseri kurtulur. Bir mafya olan amcası Emilio ile Amerika Birleşik Devletlerinde yaşamaya başlar Bundan 15 sene sonra, bir kiralık katil olarak amcası için çalışacak ve arkasında  hep anne babasının katilleri için bir kartvizit bırakacak. Her kurbanın göğsüne çizdiği bir orkide. Sevdiği her ne varsa bu uğurda kaybetmeye hazırdır. Çünkü  anne ve babasının intikamını almak için and içmiştir.

sinema


sinema


sinemaFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.