Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » AÖF 14 - 15 Aralık Sınav Giriş Yeri ÖğrenmeAçık Öğretim Fakültesi 14 Aralık 2013 - 15 Aralık 2013 Sınav Giriş yeri Sorgulama

TC kimlik numarası ile sorgu

kredili sistemde güz ile bahar dönemi ile öğrenim yılı iki bölümden oluşmaktadır. Öğrenciler AÖF Güz ve Bahar dönemlerinde, Açık öğretim  ara ve dönem sonu sınavları ile toplam iki defa sınav olacaklardır.

Öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği “Sınava Giriş Belgesinden öğreneceklerdir.

Sınava Giriş BelgeleriAÖF öğrencilerinin  ikamet ettikleri adreslerine  posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin “Sınava Giriş Belge dökümanını sınava giriş tarihinden bir hafta önce  başlayarak AÖF Bürolarından veya http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” linkinden T.C. kimlik numarası ve giriş bilgleri ile ulaşacaklardır.

Sınav sonuçları sınav tarihinden başlayarak hemen hemen  20 gün de http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden  “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” linkinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlarını görebilmektedirler.  AÖF sınav sonuçları ayriyeten öğrencilere posta ile gönderilmeyecektir.
eğitim

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.