-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » Oy Verme Eklentisi ( Blogger )

ads
ads
Bir süredir blogger eklenti paylaşımımız olmuyordu. Bugün en çok aranan eklentilerden biri olan blogspot yıldızlı oy verme eklentisinin kurulumunu anlatacağız.

blogger


Bir çok sitede denk gelmişsinizdir yıldız oy vermeyi konuların hemen altında bulunan okuyucular tarafından oylanma sistemini. şimdi kurulumuna geçelim.

1. Aşama:  bu siteye giriş yapın.  Eklentiyi kullanmanız için üyelik işlemlerini tamamlayınız. sonrasında ilgili linke giderek  Create account butonuna tıklayın.

2. Aşama: Stil seçme ve ayarlar bölümü burada  Yıldızlı veya +/- oy verme gibi stilleri seçmeniz gerekmektedir.

3. Aşama:   Blogger kumanda paneli kısmına girin  sonra Şablon > HTML’yi düzenle bölümünü izleleyerek Ctrl + F tuşlarını kullanarak şu kodu  </body> bulun. ilgili siteden aldığınız oy verme  kodlarını bulduğunuz kodun üstüne ekleyin..

Hemen sonrasında  <div class='post-footer'> kodunu aratarak bulun. Bu kod temanıza göre bir kaçtane olabilir hepsinde deneyin.  Aşağıdaki kodu bulunan kodun üstüne ekleyin.

<div class="rw-ui-container"></div>


ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Pardon Ben bu Kodu (f = (-1 < l.search.indexOf("DBG=") ? "" : ".min"),) Eklediğim Zaman bana bu hatayı veriyor (the content of elements must consist of well-formed character data or markup. ) lütfen yardımcı olun.. Teşekkürler

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.