-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » Neden Blogger ?

ads
ads
Bu yazımda “Blogger” kullanmanın yararlarından bahsetmek istiyorum.Blogger kullanmak sizlere birçok şey kazandıracaktır bunları maddelemek gerekirse ;

Neden Blogger ?

·        Blogger , Google ‘ nin bir ürünü olduğu için güvenlik konusunda bir sıkıntı çekmezsiniz sitenizin hacklenmesi neredeyse imkansızdır.

·         Blogger , Google ‘ nin ürünü olduğu için Google dostudur buda sitenizin hızlı gelişmesine , sıralamalarda yukarı çıkmasına yardımcı olacaktır.

·         Blogger kullanırsanız sitenizi barındırmak için bir hosting almanıza gerek olmaz bu şekilde para vermeden sınırsız ve daha kaliteli bir hostinge sahip olabilirsiniz.


·         Basit arayüzlü paneliyle sizlere sıkıntı çıkarmadan hizmet verir ve arayüz kolay olduğundan panelini kısa sürede kavrayabilirsiniz.


Yazan: Alperen Eymen Özcan

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.