-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » WordPress Portal Teması (2014)

ads
ads

WordPress Table Tema - Haber - Magazin - Teknoloji Teması


Artık birçok kişi wordpress alt yapısını kullanmaktadır. Geliştirilebilir ve çok sık güncellenen bir sistem olduğundan tercih edilmektedir. Bundan dolayı wordpress temalarıda oldukça fazladır.

Bu konumuzda ücretsiz olarak sunulan bir temayı sizlere tanıtacağız. Portal teması olarak kullanabileceğiniz, magazin sitenizde, haber sitenizde veya teknoloji içerikli bloglarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dünyadaki en iyi temaları yapan ünlü "ThemeJunkie" firması tarafından üretilmiş ve kullanıcıya ücretsiz olarak sunulmuştur. 


WordPress Portal Teması (2014)


Temanın demosunu incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın

http://demo.theme-junkie.com/table/

Temayı incelemek ve indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın

http://www.wordpresstema.com/download/993/

Bir önceki Wordpress tema konumuz >> WordPress SaleJunction E-Ticaret Tema

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. güzel bir temaya benziyor ücretsiz olması da ayrı bir güzellik

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.