-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » E-Devlet şifresi nasıl alınır?

ads
ads

E-Devlet şifresi Nereden Alınır? E-Devlet şifresini nasıl alırım?


E devlet şifresi almak için kendiniz PTT merkezine TC kimlik numaranız ile alabilirsiniz. Şansen kendiniz TC kimlik numaranız ile şifrenizi almanızın nedeni sizin yerini herhangi birinin şifre almasının önüne geçmek için alınmış önlemdir. Şifre almak için kimlik ibrazı veya direk olarak başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

İlk defa şifre talep ediyorsanız işlem ücreti olarak PTT sizden 2 TL alacaktır. Şifrenin unutulması, kaybedilmesi ve başka nedenlerden dolayı şifrenizi almak için ise 4 TL ödemeniz gerekecek.

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.