Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Emek Serverler 2015 En Kaliteli Serverleri Sunar !

Merhaba metin2 tutukunları Gün geçtikce pvp tanıtım siteleri yenı yeni metin2 serverleri tanıtmaktadır. 2015 yılına girmemizden 20 gün geçmesine ragmen turkiyede 560 yeni server açılmıştır. Bunların çoğunlugu emek serverler ve peşinden genelde açılan wslik serverlerdir  emeks erverler için en büyük hiti türkiyenın en kaliteli emek server tanıtım ağı olan emekserverler.com adresi onlineyi tutmaktadır günde 15 bin tekili olan tanıtım ağı yeni serverlere online taşıma hizmeti sağlamaktadır. sitemiz googlede metin2 pvp serverler, pvp serverler gibi kelimelerde metin2 nin en kaliteli kelimelerinden hit saglamaktadır bu hitten pay kapmak için server sahipleri  sitemiz üzerinde serverlerini tanıtarak serverlerine online oyuncu çekimi yapmaktadırlar sitemizde Vip katagorileri mevcut buyuk metin2 server sahipleri bu katagorilerden  serverlerinin ihtiyacını gidere bilmek için üçretli tanıtım yapmaktadırlar. birde kardeş sitemiz olan emekserverler.net adresimiz bu adresimiz  diyer sitemizden farklıdır bu sitemizde wslik serverler, tr tipi serverler, editsiz serverler mevcuttur bu sitemizin amacıda com uzantılı sitemizle aynıdır kardeş sitelerdir genelikle en cok aldıgı hit editsiz pvp serverler kelimelerindendir. bu kelime popiler oyuncuuların genelikle oynadıkları en cok zevkın tadıldıgı hile yada yardımın olmadıgı serverleri tanıtır 2 sitemizde çok kaliteli popiler siteler arasında yer almaktadır

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Serverim için tanıtım yaptım açtıgım konu en üsdeyken mütiş kullanıcı sagladım ve çok popiler bir server tanıtım sitesi tanıtım sitesini kuran arkadaşlara teşekür ederim

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.