Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Halılarda İlk Günkü Temizlik Ve Parlaklık

 Halı yıkamak ciddi bir iştir. Halı evin en önemli eşyalarındandır. Mobilya ne kadar güzel olursa olsun rengi solmuş veya lekeli bir halı evin havasını tamamen bozar. Firmamız halı yıkama istanbul olarak uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Bu yüzden halı konusunda tam bir profesyonel olarak çalışmaktadır. Müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamayı amaçlayan firma halıları ilk günkü temiz ve parlak haline getirmektedir. Halıların özelliklerine göre yıkaması yapılmaktadır. Kesinlikle renk solması olmamaktadır. Renkler eski canlılığını korumaktadır.


            Ayrıca halıda kesinlikle bir yıpranma olmamaktadır. Halılar uzman personel tarafından müşteriden derhal alınır ve en kısa zamanda yıkanarak sahibine geri teslim edilmektedir. Zamanı iyi kullanarak disiplinli bir şekilde çalışmaktadır. Halı ne kadar büyük olursa olsun fark etmez temizliği yapılmaktadır. Üzerinde hiç bir leke kalmaz, çıkmaz denilen lekeler profesyonel bir biçimde çıkarılmaktadır. Halıya hiçbir zarar gelmemektedir. Halı yıkama istanbul olarak En ekonomik şekilde hizmet veren firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

            Yün, Isparta, hereke gibi halılar doğru bir şekilde yıkanmadığında halıya zarar gelmektedir. Bu yüzden halıların yıkanmasına özen gösterilmektedir. Halıların paketlemesi halıya zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Bunun dışında Shaggy halılar, halıflexler ve makina halıları, step halılar yıkanmaktadır. Firma verdiği özenli hizmetle müşteri potansiyeli her geçen gün artırmaktadır. Alerji karşıtı organik halı şampuanlarıyla yapılan temizlikle halıda tam bir hijyen sağlanmaktadır. Halıların tamamen temizlenmesi gerekmektedir.


            Özellikle küçük çocuğu olan evlerde çocuklar gün boyu halıların üstündedir. Halıların kirli olması insan sağlığını tehdit etmektedir. Bunun bilincinde olan firma müşterilerinin güvenle halılarını teslim edebileceği bir firmadır. Derin bir şekilde temizlik yapılmaktadır. Bu şekilde müşterilerimiz çocukları halı üzerinde vakit geçirirken içleri rahat olmaktadır. Tereddüt yaşamazlar. 

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.