Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Doğum Günü Partileri

            Son yıllarda doğum günü kutlamaları ve süslemelerde oldukça artış görülmektedir. En çok bebekler ve çocuklar için doğum günü organizasyonları yapılmaktadır. Genellikle çizgi film kahramanları konseptleri uygulanmaktadır. Kız çocukları için kız kahramanlar erkek çocuklar için de erkek kahramanlar kullanılmaktadır.


                Minnie mause parti malzemeleri içerisinde bardak, tabak, pipet, banner, fotoğraf çerçevesi, kostüm gibi birçok ürün kullanılmaktadır. Minie mouse taçları ise en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

            Hello kitty parti malzemeleri kız çocukları için seçilen ürünler arasında bulunmaktadır. Balonlar, servis altlıkları, resimler ile ortam süslenmektedir.

            Cars parti malzemeleri erkek çocukları için kullanılan konseptler arasında oldukça dikkat çekmektedir. Masa örtüsü, kek standı ile kombinlenerek kullanılmaktadır. Gelen misafirlere hatıra olarak verilenler arasında cars şapka, düdük, kalemi sticker, not defteri, puzzle, rozet gibi ürünler bulunmaktadır.


            İnternet üzerinden kaliteli ve güvenilir siparişler verebileceğiniz birçok site bulunmaktadır. Bu siteler arasında ise https://partidukkanim.com adresi yer almaktadır.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.