Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Facebook Görüldü Yazısını KapatmakDünya genelinde en çok tercih edilen sosyal ağların en başında şüphesiz  facebook gelir. Her geçen gün yeni özellikleriyle kendini güncelleyen bu platform bazılarına iyi gelebiliyor bazılarına kötü.  Yenilikler her zaman kullanıcı için iyi olmuştur. Fakat facebook özelliği olan görüldü yazısı yani mesaj attığınızda kişi sizin yazınıza baktığında kendi profilinizde görüldü diye uyarı gözükür. Aynı şekilde size atılan herhangi bir mesajda da aynı durum geçerlidir.


Facebook Görüldü Yazısını Kapatmak


Bazı kişiler bunu iptal etmek yada kapatmak isterler. Bunun için kısa bir yöntemle facebook görüldü yazısını kapatacağız.


Bu özellikten kurtulmak için Google Chrome tarayıcısı kullanıyor olmanız gerekir. Bir eklentiyle bu duruma son noktayı koyacağız. Google chrome tarayıcısına girerek facebook unseen eklentisini indirmek ile bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Eklentiyi indirmek için ilk yapmanız gereken Google  chrome markete girerek "unseen eklentisini" bularak indirin. İndirdiğiniz eklentiyi basit bir şekilde tarayıcıya entegre ederek bu sorundan kurtulmuş olursunuz. Bir önceki konumuzda "Facebook'a Whatsapp ile Giriş" facebook ile whatsapp'a nasıl girileceğine dair bilgiler yer almaktadır.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.