Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » » Şeker Hastalığı Hakkında Bilgi EdininGünümüzde en çok ön plana çıkan rahatsızlıklardan biriside kesinlikle şeker hastalığıdır. Şeker hastalığı genetik olarak geçebildiği gibi beslenme bozukluğundan kaynaklı olarak da gözükebilmektedir. Bu sebepten dolayı sizde şeker hastalığı olup, olmadığını anlamak için belirtilerini bilmeniz gerekir. Bu konuda da size yardımcı olacak internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Şeker hastalığı belirtileri arasında pek çok farklı durum vardır. En çok gözlenenler sık idrara çıkma, mide bulantısı, aşırı susama, ani kilo kaybı, acıkma hissinin giderek artması, bulanık görme, bayanlarda adet düzensizliği, kuru cilt sorunu ve kaşınmadır. Tabi bunlara ek olarak bazı kişilerde bünyeye göre değişiklik gösteren belirtilerde vardır.


Şeker hastalığına karşı önlem almak için erken davranmak çok büyük önem taşır. Bu sebepten dolayı da bu konuda önceden bilgi sahibi olmak önemlidir. Doğru kaynakları inceleyerek ve doğru tedavi yöntemlerini uygulayarak çok hızlı bir şekilde hastalığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Tabi her ne kadar internetteki kaliteli kaynakları inceleseniz de gerektiğinde yani rahatsızlığınız arttığında doktorunuza başvurmanız gerekir.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.