Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Traffic Bandits Italy Venice v1.4


Traffic Bandits Italy Venice v1.4 Android cep telefonu oyunu


İtalya ve Venedik civarlarında araba yarışı yapmaya hazırlanın. En güzel android araba yarışı oyunlarından olan  "Traffic Bandits" ile arabaları sollayarak puanlar kazanıyorsunuz. Traffic Bandits Italy Venice v1.4


Android 2.3 ve üzeri sistemlerde çalışmakta, DOSYA BOYUTU 29.2 MB, DİL DESTEĞİ Türkçe, İngilizce ve ücretsiz oyundur. Bu oyunu Google Play Store üzerinden indirebilir veya aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hazar.italiandriverBir önceki android oyunu >>    Combat Strike Multiplayer v3.1

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.