Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Adıyaman Ziyareti

Sivas'taki Petek Gençlik kulübü gençleri "Mesut Gençler, Mesut Gelecek" projesi kapsamında Adıyaman'ın kültürel ve tarihi mekanlarını ziyaret etti.


Adıyaman Ziyareti


Adıyaman Ulu Camisi'nin beraberinde Adıyaman Kalesi, müzesi, tarihi çarşısı ve şehir merkezini gezen gençler, bu kültürel geziden çok memnun kaldıklarını belirttiler. Bu tip gezi ve kültürel faaliyetlerin kendilerine pek çok açıdan katkı sağladığını söyleyen gençlerin yüzündeki mutlu ifade ise görülmeye değerdi. 

Kaynak >> genç okur dergisi "Semerkand

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.