Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Device Remover 0.9.5354

Device Remover 0.9.5354 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Kerem Gümrükcü
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 5.6 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Sürücüler - Driver
Açıklama ( Özellikleri ) Bilgisayarınızda yer alan sürücüleri kaldırmak istediğinizde bu  program çok işinize yarayacaktır. Kolay şekilde istediğiniz sürücüleri bu ücretsiz  yazılım ile kaldırabilirsiniz. 
    Programı İndirmek için  > > >Aşağıdaki Bağlantı Adresini Kullanın

http://www.pro-it-education.de/software/deviceremover/DeviceRemoverSetup.exe

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. öncelikle konuyu gördüğümde bu tip bir programa ne derece ihtiyacım var diye düşündüm evet bazı durumlarda sürücüleri kaldırmak isteyebiliyorum kalıntıları da kalabiliyor bilgisayardan ki temiz kurulum ve temiz program silme isteği bilgisayarın stabil çalışması için öncelikli isteğimdir ama bu tip bir program bu işi yapacak diye niye bilgisayarımda tutayım ki, bu tip işlemleri tek başına yapan advanced system care var. Yani tüm ihtiyaçları tek program ile sağlayabiliyorsunuz... Bence gereksiz...

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.