Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Salinas İle Dünyaya Açılın

             Dünya’da ticaretin hızla ilerlemesiyle birlikte artık ülkeler arası nakliyat ve lojistik işlemleri de gün geçtikçe büyük önem kazanmakta ve hızla artmaktadır.

 Çok çeşitli ulaştırma hizmetleri kullanılarak bu işlemler gerçekleştirilebilmektedir.  Salinas firması da beş farklı taşımacılık hizmetiyle müşterilerine hizmet etmektedir. Toplamda 80 ülke ve 750 noktaya ulaşım sağlayabilmektedir.
            Denizyolu taşımacılığı faaliyetleri ile ekonomik ve performansa yönelik hizmet vermektedir. Karayolu taşımacılık hizmetleri sayesinde kiralık tırları kullanarak ticari işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilmektedir. Havayolu taşımacılığı kullanmak isterseniz de kapınızdan ya da havalimanından yüklersiniz alınmaktadır. Demiryolu taşımacılık faaliyetini kullanmak isterseniz eğer, sizin açınızdan daha ekonomik fırsatlar yaratılmakta ve daha güvenli bir şekilde faaliyetlerinizi gerçekleştirebilmektedir.
            Bu faaliyetlere ek olarak Salinas firması açık yük proje taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Hedefleri çözüm odaklı çalışmalar olup, sürekli alternatifler üretebilen bir firmadır.

 Yükünüzün özelliklerine göre gemi kiralama hizmetlerinizi sizin adınıza karşılanmaktadır.  Salinas firması yıllardır verdiği hizmetler ve aldığı güzel geri dönüşler sayesinde güven kazanmış bir lojistik firmasıdır. İletişim için www.salinasglobal.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.