Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » » Sırrı Çözülemeyen En Garip 5 Olay

Geçmişten günümüze kadar bilim adamlarını hayrete düşüren ve henüz herhangi bir sonuca ulaşılamamış sırrı çözülemeyen 5 ilginç olay video

ilginç«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. gercekten ilginç konular pek çoğu hala esrarını koruyor çocukken bermuda şeytan üçgenini hep merak ederdim sırrı çözüldü dediler bence hala muamma.

    YanıtlaSil
  2. bunlar kayıtlara geçenler ama geçmeyen kimbilir daha neler vardır.

    YanıtlaSil
  3. ilginc olaylar bence 5 tane değil ama bunlar bilinen en ilgincleri kuranı kerim 18 bin alenden bahseder biz kacına vakıfız bilinmez.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.