-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » Yazılarınızda Google+ Arkadaşlarınızdan Bahsedin

ads
ads
Blogger kullanıcıları için yeni bir özellik ile karşınızdayız. Oldukça basit kullanımı olan bu özellik ile içerikleriniz de Google+ arkadaşlarınızdan bahsedebilir ve bildirim gönderebilirsiniz. Bu özellik bir bakıma etiketleme olarak da adlandırılabilir. 

Bu özellik sadece  Google Plus hesabınızda olan arkadaşlarınızdan değil, sizi takip etmeyen kişilerden bile bahsedebilirsiniz.  Bu özelliği kullanabilmeniz için blogunuzun Google+ hesabına bağlı olması yeterlidir. Ayrıca Google+ bildirimlerine sizin profil sayfanızın açık olması gerekmektedir. Genel olarak blog kullanıcılarının bu ayarları yapılı olması gerekmektedir. Bundan dolayı bu ayarlarınız etkin haldedir. Eğer değilse bir kaç adımda bu işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 


Yazılarınızda Kişilerden Nasıl Bahsedilir?


Oldukça kolay şekilde etkin olan bu özellik için "+" kullanılması gerekir. Örneğin  +ibrahimfirat yazdığınız zaman ibrahimfirat isminde olan kişiler ekranda belirecek aşağıda örnek resme bakınız. 
Örnek VideoBir önceki konumuzda "Blogger Şablonu Mobil Hale Getirmek" ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Blogger temalar nasıl mobil uyumlu hale getirilir detaylı şekilde bilgilerin yer aldığı yazımızdır.

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.