Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » » İşletmelerde Verim Sağlamak İçin Yazılım Çözümleri                İş süreçleri azami derecede dikkat isteyen ve kontrol mekanizmalarının detaylı bir biçimde uygulanması gereken süreçlerdir. Bu süreçlerin sağlıklı bir şekilde yürümesi işletmenin kaliteli ve hızlı bir mal ve hizmet üretimi gerçekleştirmesini sağlamaktadır.


İşletmelerde Verim Sağlamak İçin Yazılım Çözümleri


                Söz konusu İş akış yönetimi sistemlerinin bilgisayar yazılımları ile desteklenerek hatasız ve kurumsal bir şirket yapısı elde edilebilmektedir. Söz konusu yazılım çözümleri özellikle gerçekleştirilen süreçlerin kontrol aşamasında etkin bir oynamaktadır. Erp yazılımı adı verilen programlar sayesinde üretim ve sevkiyat süreçlerinde meydana gelen hatalar üretim süreci tamamlanmadan telafi edilebilmektedir.

                Ems Yazılım süreç yönetimi konusunda şirket ve kurumlara profesyonel yazılım ürünleri sunan bir yazılım destek firmasıdır.

            Firma erp yazılımları konusunda en gelişmiş özelliklere sahip olan Mikro programı ile ilgili satış ve destek faaliyetlerini yürütmektedir.

                Firmanızın gerek idari ve gerekse imalat süreçlerinde etkin bir yönetim şekline sahip olmasını istiyorsanız bahsettiğimiz erp yazılım çözümlerinden faydalanmanız gerekmektedir. www.emsyazilim.com adresinde şirketiniz veya kurumunuz için gerekli olan erp yazılım ürünleri ile ilgili bildirimler yer almaktadır.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. Fir firma icin artik olmazsa olmazlarin basinda tazilimlar geliyor. Ihtiyaci olanlar icin guzel bir tanitim olmus.

    YanıtlaSil
  2. ems yazılım kendi konularında çok iyi olduklarını duydum bu yazıda iyi bir tanıtım olmu

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.