Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Diriliş şarkısı (Adil Şan)


Bayırbucak Türkmenlerinden muhteşem 'Diriliş' şarkısı

Bir yarışma programında sahne alan "Adil Şan" isimli yarışmacı Suriye Bayırbucak Türkmenlerini temsilen söylediği şarkı büyük ilgi gördü. Kısa süre içinde binlerce kişi tarafından dinlenildi ve paylaşıldı. İşte o şarkı..

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. trt 1 ekranlarında yayınlanan diriliş dizisi oldukça popüler oldu.Eskiden Kurtlar vadisi ekranlarına kilitlenen kullanıcılar artık diriliş ertuğrul izliyor.Hal böyle olunca reklamı da iyi oluyor şarkının ve şarkı sözlerinin.Bayırbucak türkmenleride gayet güzel seslendirmiş şarkıyı.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.