Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » Logolardaki İlginç Mesajlar


Logo her markanın kendini tanıtan özeti anlamında bir görselden oluşur. Bu video da 20 adet logo ele alınmış ve dünyaca ünlü markaların logolarındaki gizli mesajları rahatlıkla görebilirsiniz. Video sesli olarak "Liste20" tarafından hazırlanmıştır. Sesli olarak dinlemeniz tavsiye edilir.  Ayrıca OGC logosu burada en ilgi çekenidir. Video da dikey olarak gösterilmiş ama sansür konmuştur. Daha iyi anlayabilmeniz için kafanızı monitörün sol tarafına doğrun eğerseniz anlayacaksınız.


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

6 yorum:

 1. Evet logo en onemli detay akilda birakmak icin ilk dikkat edilecek sey logo olmali

  YanıtlaSil
 2. Müthiş bir paylaşım. Logolar içerisinde sadece Fedex'in özelliğini biliyordum ama neler varmış başka bilmediğim.

  YanıtlaSil
 3. Özellikle yahudi markalarının logolarında bilinçaltı mesajları çoktur.Cola,samsung,iphone gibi markaların logoları dikkat ederseniz görürsünüz...

  YanıtlaSil
 4. Mesela leoness diye bir topluluk var. Logolari ilk bakildiginda cok siradan ama 666 gibi duruyor, cok ilginc.

  YanıtlaSil
 5. Ben Ziraat bankasının logosunu çok beğeniyorum kim yaptıysa çok iyi düşünmüş.

  YanıtlaSil
 6. Adamlar ne kadar ince detay ile, neleri gizleyen logolar yapmış biz olsak hazır logo programlarından çakar geçeriz bi logo. İşte o yüzden yaptığımız siteler bu kadar büyümez :)

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.